Polštářky

Schválně: Kolik máte doma polštářků? Nemyslím jen ty na spaní, ale ty malé, milé, které se za léta nashromáždí... Polštářky jsou podle mého názoru krásný dárek, který svádí k relaxaci, k uvolnění se, k pohodičce. Můžete je mít vkusně sladěné s interiérem anebo "každý pes jiná ves" - podle toho, jak vám je osud přivál do cesty a vy sami anebo někdo, kdo vás jimi obdaroval, jste nedokázali odolat jeho kouzlu.

Když o tom tak přemýšlím, nechápu, jak to, že ještě nikdo nevymyslel nějaký hit o polštářích? Nebo aspoň báseň? No, co si člověk neudělá, to nemá... já tedy zatím nepíšu poemy O polštářích, ale NA polštáře. Pokud se chcete pobavit, klikněte si na sekci "POLŠTÁŘKY S BÁSNIČKOU".

V sekci "JINÉ POLŠTÁŘKY" najdete polštářky s výšivkou, s mašličkami anebo s látkovou aplikací. Speciální polštářek v galerii je polštářek nazvaný "Maluj zase obrázky" - horkovzdušný balón ušitý z kousků látek je přesnou kopií obrázku, který namalovala moje šestiletá Deniska pro tátu k narozeninám. Až budu stará, budu s hlavou zabořenou v tomto polštářku plakat nad tím, jak ten čas letí....