PRVNÍ LETOŠNÍ VÁNOČNÍ DEKORACE !!!

14.04.2013 21:27

Právě skončil první letošní skutečně jarní víkend a já vkládám fotky mých nejnovějších výtvorů s tématem VÁNOC ... Ne, nezbláznila jsem se, ale po zkušenostech z loňska, kdy mi 2. prosince chodily objednávky na Mikulášské punčochy (viz FOTOGALERIE), jsem se do toho tento rok pustila opravdu brzo.

Ušila jsem dva obrovské adventní kalendáře - rozměr je cca 55 x 70 cm. První je s motivem vánočního stromečku, na němž jsou zavěšené ozdůbky ve tvaru kapsiček.

Také kapsičky na druhém adventním kalendáři lákají k naplnění. Tento kalendář je klučičí s motivem vláčku.

Oba kalendáře mají nahoře i dole udělaný tunýlek, kterým je dobré protáhnout dřevěnou tyčku, aby kalendář pod tíhou pamlsků udržel svůj tvar. Za mašličky nahoře se kalendář přiváže k další zavěšené tyčce.

Oba motivy - TREE + TRAIN  pochází z dílny Makower a jsou to loňské modely. Letošní už mi paní majitelka obchodu ukazovala, ale ještě nejsou na webovkách ani v obchodě. Zato se mi podařilo ukořistit první kousek látky z nové kolekce na Mikulášské punčochy - takže neváhejte, budu je šít už v létě!!! Ať mám potom před Vánocemi čas na pečení cukroví :-)

 

—————

Zpět